9289056974_8c011f0b17_k

Jak wybrać lokale użytkowe i biura do wynajęcia

Lokale użytkowe i biura do wynajęcia znajdują się w obszarze zainteresowań przedsiębiorców, którzy chcą otworzyć swoją działalność lub inwestorów, którzy chcą kupić lokal, aby potem dalej go wynająć.
Zakup nieruchomości komercyjnej to bardzo dochodowy interes. Aby jednak tak się stało musimy pamiętać o kilku elementach, które są opisane poniżej.
Wynajmując lokale użytkowe powinniśmy brać pod uwagę:

– lokalizację: biura do wynajęcia i lokale użytkowe powinny znajdować się w miejscach atrakcyjnych dla prowadzonej działalności, mieć możliwość zaparkowania. Zapoznajmy się z codziennym ruchem wokół potencjalnego biura do wynajęcia, zastanówmy się, jakie inne lokale użytkowe są w okolicy;

– stan techniczny: duże remonty, których wymagają lokale użytkowe i biura do wynajęcia (np. cieknący dach) powinny być po stronie właściciela. Należy zwrócić na to uwagę by transakcji;

– rodzaj umowy: otwierając własną działalność chcemy, aby była ona długi czas w tym samym miejscu. Lokale użytkowe i biura do wynajęcia, aby przyciągnąć klientów, nie powinny być zmieniane co kwartał. Zwróćmy uwagę, na jak długo możemy podpisać umowę.

Ważne jest też, aby wybierając lokale użytkowe i biura do wynajęcia nie kierować się uczuciami i sentymentem, tylko opłacalnością. Lokale użytkowe mają stawiać dobre warunki dla biznesu, a nie być ładne i przyjemne.

więcej na: http://fronton.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *